Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Agata Padol
(ur. 1964)

Absolwentka Liceum Plastycznego w Katowicach i Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Studiowała malarstwo u prof. Piotra C. Kowalskiego. Uzyskała dyplom w 1991. Należy do ZPAP. Mieszka i tworzy w Krakowie, gdzie w zbiorach Muzeum Jana Pawła II można oglądać obrazy z cyklu "Tajemnice Różańca". Sukces odniosły jej prace z cyklu "Kwiaty niewinności" wystawiane w Posk Gallery w Londynie oraz obrazy wystawiane w Rzymie, które bardzo wysoko ocenił prof. Nicosia. Artystka ma w swoim dorobku wiele wystaw krajowych i zagranicznych. Jej prace są na okładkach tomików poezji czy na koncertach muzycznych w postaci multimedialnej. Zdjęcia obrazów są publikowane w czasopismach o sztuce takich jak "Art& Buisness" czy "Sztuka pl". Wiele prac znajduje się w zbiorach galerii sztuki , muzeach i kolekcjach prywatnych m. in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech. Niemczech, Danii i USA. W roku 2014 wzięła udział w projekcie Małgorzaty Kupiszewskiej "Dokąd zmierzasz" gdzie zaprezentowało swoje obrazy obok wspaniałych malarzy polskich takich jak Franciszek Maśluszczak, Stanisław Rodziński, Tomasz Sadley i Wojciech Sadley.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl