Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Anna Karolina Kaczmarczyk
(ur. 1988, Oświęcim)
Studentka V roku malarstwa na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od drugiego roku związana z I Pracownią Interdyscyplinarną prof. Zbigniewa Bajka, co umożliwia jej sięganie do innych, poza malarstwem, dziedzin. Podczas studiów miała dwie wystawy indywidualne oraz brała udział w ponad dwudziestu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą, m.ini.: 2013 - wystawa indywidualna "Dzieci porzucane rankiem", Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, Kraków; 2012 - wernisaż wystawy prac uczestników projektu "Labirynt Wolności", Kraków, Galeria Promocyjna ASP. Prezentacja rzeźby pt. "Uschnę" na Placu Matejki; 2012 - "Śni się" - wystawa indywidualna w Oświęcimskim Centrum Kultury; 2012 - udział w finale konkursu "Miasto Komiksów" - wystawa w przestrzeni miejskiej.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl