Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Barbara Falkowska
Studia ASP w Warszawie, dyplom w 1956 r w pracowni prof. E. Plutyńskiej i w pracowni malarskiej prof. M. Włodarskiego. Pracuje indywidualnie - w swojej pracowni, wszystkie gobeliny wykonuje własnorecznie. Prace jej były eksponowane we wszystkich krajach euripejskich, poza tym w USA, Kanadzie, Ameryce Środkowej, Austrslii, Chinach - na wystawach zbiorowych i indywidualnych. Otrzymuje nagrody i wyróżnienia na wystawach i konkursach. Prace znajdują się w zbiorach muzealnych i prywatnych w kraju i za granicą. Dorywcz praca dydaktyczna, kursy tkactwa artystycznego, wykłady, odczyty w kraju i za granicą ( Kanada, USA, Holandia, Dania, W. Brytania). W Encyklopedii powszechnej PWN, w leksykonie Sztuki Polskiej XX w. znajdują się hasła poświęcone autorce.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl