Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Dorota Ignatowicz-Woźniakowska
Ukończyła Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Warszawie (1987 r.), uzyskała dyplom w Katedrze Technologii Malarstwa Sztalugowego i Kopii. Od 1987 r. jest pracownikiem Muzeum Narodowego w Warszawie, w Pracowni Konserwacji Malarstwa Sztalugowego. Od 1994 r. pracuje na stanowisku Głównego Konserwatora Muzeum Narodowego w Warszawie. Przeprowadza konserwacje i restauracje obrazów, na podłożu płóciennym od XVI wieku do współczesności. Brała udział w kilkunastu wystawach zbiorowych. Była pomysłodawcą i współorganizatorem aukcji kopii w Muzeum Narodowym w Warszawie i Galerii Art. New Media. Wykonuje kopie z malarstwa olejnego, pastisze i kompozycje własne. Jej obrazy znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl