Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Eugeniusz Ochonko
W 1996 r. ukończył Wydział Malarstwa i Grafiki w ASP w Gdańsku. Bazując na precyzyjnej, wzorowanej na rysunkach starych mistrzów technice kontynuuje mieszanie świata rzeczywistego z fantasmagorią. W jego obrazach, poprzez intrygującą grę linii budujących przestrzeń tworzących lustra, świat realny ewokuje ten magiczny. Swoje prace wystawał na wielu krajowych i międzynarodowych wystawach, m.in. na tak znaczących jak: "ART. GENDA 96", w Kopenhadze, w Danii; "Prezentacja Polskiej Sztuki", w Parlamencie Bremen, w Niemczech, a także wielu w Hiszpanii. W 2007 r. otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki. Od 2008 r. mieszka i tworzy w Hiszpanii. Jego prace znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach na całym świecie, m.in. u królowej Sofii w Hiszpanii i księcia Alberto II z Monaco.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl