Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Hanna Ilczyszyn
(ur. 1984, Wrocław)
W latach 2003-2008 studiowała na ASP we Wrocławiu, kierunek Malarstwo. W 2008 r. uzyskała dyplom w pracowni A. Dymitrowicza. Podczas stypendium studiowała również Malarstwo na Koninklijke Academie voor Schone Kunsten w Gandawie (Gent) w Belgii. Od 2005 jest członkiem grupy artystycznej "Błond w sztuce", która skupia wokół siebie młodych absolwentów ASP we Wrocławiu. Oprócz malarstwa, interesuje się grafiką, fotografią oraz video. To właśnie fotografia jest dla niej jedną z głównych inspiracji. Stare, rodzinne fotografie odgrzebane gdzieś w szufladach, momenty uchwycone w obiektywie kiedyś, czy przez artystkę dzisiaj - stają się podstawą prac. Skupia się głownie na człowieku oraz jego otoczeniu. Przenosi na płótna zdjęcia, nadając im nowy, osobisty charakter.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl