Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Irek Tankpetrol
(ur.1982)
Po opuszczeniu Polski w roku 2005 zdecydował się zamieszkać w Manchesterze zabierając ze sobą swoją najcenniejszą broń: farby w sprayu, szablony i sekretną technikę posługiwania się nimi. Duży wpływ na jego prace miało graffiti, lecz z czasem zagłębił się w tajniki street-artu. Jego prace inspirowane są kobiecymi portretami połączonymi z elementami fauny i geometrii. Używając połączenia technik szablonu, czcionek i tradycyjnego malarstwa, czuje się perfekcyjnie w tym co kreuje. Nieważne czy medium jest płótno, mural, design wnętrz czy praca w drewnie. Rezydent Sketch City, VA oraz polskiego kolektywu artystycznego działającego na terenie Wielkiej Brytani-Polish InvadArts. Wykonywał zlecenia dla samego Sven Vatha, BBC, Carhartt, Diesel, dekoracje do serialu Shameless, Red Bull, San Disk oraz wielu innych. Jego prace można było zobaczyć w pierwszej street-artowej galerii Uper Space. Z czasem wystawy z jego obrazami i pokazy na żywo dawał w Szwecji, Leeds, Halifax, Londynie, Bristolu, Birminhgam, Manchester oraz Lytham saint Anne.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl