Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Jakub Elwertowski
(ur. 1976)

Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu na specjalizacji malarstwo sztalugowe w pracowni prof. Jana Pręgowskiego (2001) i Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej (2009). Twórca grupy artystycznej Parter02 oraz Atelier Procesów Twórczych Apetyt zajmującym się przygotowaniem licealistów do egzaminów wstępnych na kierunki artystyczne i architekturę na ASP i politechnikę, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Oligofrenopedagog w Zespole Szkół nr 30 Specjalnych w Bydgoszczy, wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności, felietonista Expressu Bydgoskiego, kurator wystaw, projektant mebli i scenografii, akcji street art, performanców, realizator instalacji przestrzennych, treningów wyobraźni (warsztaty z zakresu teatru rysowania i malowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych - przedszkola, świetlice BORPA, gimnazja, licea i korporacje).


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl