Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Jakub Ochnio
(ur. 1990)
Urodzony w Tarnowie, należy do Związku Polskich Artystów Fotografików, Dolnośląskiego Stowarzyszenia Artystów Fotografików i Twórców Audiowizualnych oraz Stowarzyszenia Dziennikarzy RP. Prezes Kolektywu Fotografów AFTERIMAGE, v-ce prezes Klubu Młodych Fotografów, działacz wielu mniejszych klubów i stowarzyszeń. Współpracownik Agencji Fotografów FORUM. Zajmuje się fotografią dokumentalną i reportażem. Dotychczas otrzymał ponad 50 krajowych i międzynarodowych nagród oraz znalazł się w finałach Grand Press Photo i Vilnius Press Photo Circle. Publikował prace na ponad 120 wystawach w Polsce, Turcji, Macedonii, Serbii, Słowenii, Francji, Litwie, Czarnogórze i Argentynie.
Uczeń Mariusza Foreckiego i Wojtka Grzędzińskiego. Obecnie student trzech kierunków (socjologia, etnologia - Uniwersytet Wrocławski; dziennikarstwo i komunikacja społeczna - WSIiZ). Naukowo eksploruje fotografię, językoznawstwo, komunikologię i szeroko rozumiane aspekty wizualności. Wielokrotnie organizował i prowadził wykłady oraz warsztaty z fotoreportażu, dokumentu, historii fotografii, portretu i fotoedycji.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl