Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Joanna Lale-Demoz Aleksandrowicz
(ur. 1956)
Studiowała na Warszawskiej ASP w latach 1975-1980, gdzie uzyskała dyplom na wydziale Architektury Wnętrz. W 1982 roku wyjechała do Szwajcarii gdzie uprawia i prezentuje swoją twórczość.

Wypowiedzi i recenzje
Prace Joanny Aleksandrowicz ogląda sie z dużą przyjemnością. Delikatna technika pasteli sprawia, że kreska i kolor cieszą oko widza uroczą formą, ale nie tylko względy formalne skłaniają do dłuższego kontaktu z pracami artystki. Widać w nich umiejętność obserwacji ludzi, przez co zawierają pełno treści. Potrzeba do tego dużej wrażliwosci, poczucia humoru, a zarazem dystansu do samej siebie. Oglądając kolejne pastele, po pierwszym mocniejszym wrażeniu, chce sie do nich wracać i odbierając kolejne subtelne impulsy, odkrywać nowe obszary życia i ludzkiej natury.
Jakub Dominik
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl