Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Marta Ignerska
(ur. 1978, Lublin)
Dizajnerka, ilustratorka i rysowniczka. Studiowała w warszawskiej ASP. Mieszka i pracuje w Warszawie. Zajmuje się ilustracją prasową, projektuje książki dla dzieci i dorosłych. Wybitne osiągnięcia na tych obszarach na ogół przesłaniały oryginalne walory jej prac. W licznych seriach rysunkowych, z których nie wszystkie powstawały jako ilustracje do książek i czasopism, ujawnia się artystyczny temperament autorki i jej dojrzała świadomość warsztatu. W rysunkach wykonywanych na starych arkuszach, autorka używa grafitu, flamastra, pastelowej kredki, długopisu i węgla, kreśląc po obu ich stronach, co pozwala jej osiągać subtelne szarości przenikające przez półprzejrzysty papier. Często w obrazach tych wprowadza tekst, napis, który ma charakter ornamentujący kompozycję a jednocześnie jest autoironicznym komentarzem.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl