Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Monika Banachowicz
Urodziła się w 1975 r. w Poznaniu. Studia w ASP w Poznaniu w latach 1995-99. Dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Architektury Wnętrz na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa oraz w Pracowni Tkaniny Artystycznej w Katedrze Malarstwa, na Wydziale Malarstwa Grafiki i Rzeźby. Uprawia malarstwo sztalugowe i tkaninę unikatową. Wystawia prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. W latach 1999 - wrzesień 2002 miała 5 wystaw indywidualnych i udział w 15 wystawach zbiorowych w Polsce, Niemczech i Francji. W 1999 r praca artystki decyzją międzynarodowego jury była prezentowana w Monachium na wystawie "Talenty 1999 roku" - Sonderschau 51, I.H.M. - Internationale Handwerksmesse München. Dzieła artystki w zbiorach krajowych i zagranicznych.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl