Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Monika Ekiert-Jezusek
(ur. 1971, Serock)

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, dyplom z malarstwa w 1994 r. u prof. Andrzeja Wrońskiego. Fotografią zainteresowała się wcześnie, początkowo traktując wyłącznie jako hobby. Swoją pasję rozwinęła w momencie pojawiania się techniki cyfrowej dającej prawie nieograniczone możliwości kreacji obrazu.
Artystka zajmuje się przede wszystkim fotografią inscenizowaną, opowiadając proste ludzkie historie, w których balansuje na granicy prawdy i fikcji, naturalizmu i baśniowości, patosu i groteski . Niewyczerpanym źródłem inspiracji jest dla niej człowiek i jego wnętrze, niepokoje, rozterki, pytania oraz to, co rozgrywa się w sferze marzeń i snów. Stosuje malarską formę często nawiązując do twórczości takich mistrzów jak Jan Vermeer, Olga Boznańska, Witold Wojtkiewicz, Jerzy Duda - Gracz.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl