Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Monika Ney
(ur. 1985 r. Katowice)
Właściwie Monika Zielińska. Jej przygoda z fotografią rozpoczęła się już w liceum , kiedy to współpracowała przez pewien czas z dziennikiem warszawskim „Trybuna”, a także w trakcie licznych podróży zagranicznych upamiętniała niezapomniane chwile. Jedno z powstałych zdjęć , podczas pobytu w Kenii, zostało wyróżnione w 2004 roku w konkursie Canona. Przygoda zaczęła przemieniać się w pasję i chęć zdobycia wiedzy dotyczącej fotografii. W związku z tym ,w 2004 roku wyjechała do Warszawy, aby rozpocząć naukę w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Dzięki znakomitym wykładowcom m.in. prof. Bogdanowi Dziworskiemu, dr Protowi Jarnuszkiewiczowi, Lidii Popiel zdobyła wiedzę, która umożliwiła jej realizację własnych projektów. Po ukończeniu WSF i otrzymaniu dyplomu, w 2006 roku rozpoczęła naukę w Wyższym Studium Form Fotograficznych i Technik Obrazowania w Warszawie. W 2007 roku jej portfolio zostało zakwalifikowane do finału III edycji konkursu Fotografia Młodych organizowanego przez Galerię Ateneum Młodych w Warszawie, którego jurorami byli Tomasz Tomaszewski, Wojciech Prażmowski, Tomek Sikora i Andrzej Świetlik. Zdjęcia ukazały się w kwietniu 2008 roku na pokonkursowej ,zbiorowej wystawie w Galerii Ateneum Młodych w Warszawie.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl