Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Nikodem Cabała
(ur. 1980)

Rysownik, ilustrator, kolorysta, twórca reklam. Debiutował na łamach magazynów komiksowych "AQQ", "KKK", "Świat Komiksu". Jego prace ukazały się w antologiach komiksowych: Piekielne Wizje, Graham Masterton (Mandragora), Człowiek w próbówce (Egmont), STREFA KOMIKSU, Antologia, Likwidator Alternative: Antologia 1. W 2011 roku skończył rysować składającą się z pięciu albumów i trzech mini antologii, serię science-fiction BiOCOSMOSIS (wyd. ProArte). Dwa pierwsze albumy tej serii ukazały się w kultowym amerykańskim magazynie komiksowym "Heavy Metal" (March 2009, November 2010). Od 2004 roku współpracuje z "Nową Fantastyką", gdzie w plebiscycie czytelników na grafika roku zajął dwukrotnie pierwsze miejsce (2010 i 2012 r.).


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl