Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Piotr Wachowski
(ur. 1976r.)
Od 1996 r. studiował na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2001 r. uzyskał dyplom z wyróżnieniem i nagrodą Mostostalu w pracowni prof. Wiesława Szamborskiego oraz aneks w pracowni Sztuki w Przestrzeni Publicznej prof. Mirosława Duchowskiego, gdzie pracuje jako asystent. Uprawia malarstwo sztalugowe i ścienne. W latach 1999 - 2003 malował obrazy w opracowanej przez siebie technologii ultrafioletowej. Indywidualne wystawy jego prac odbyły się w 2000 r. w Muzeum ASP w Warszawie, w 2002 r. w galerii „Promocyjnej” w Warszawie oraz galerii „Olympia” w Krakowie, w 2003 r. w galerii „Promocyjnej” w Warszawie, w 2004 r. w Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej w Słupsku. Brał również udział w wielu wystawach zbiorowych m.in. „Młodzi Zdolni” w Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej w Słupsku w 2003 r., „Nova Polska” Maison Folie de Moulins, Lille w 2004 r. oraz „Obraz świata i świat obrazu”, wystawa malarzy polskich w Instytucie Maxa Plancka w Berlinie w 2005 r. Był nominowany do Paszportów Polityki w 2002 r. Rok później został laureatem nagrody kwartalnika „Exit”.

Historia wystaw
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl