Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Piotr Wacowski
(ur. 1974 Gdańsk)
Obecnie mieszka w Warszawie. W 1999 roku ukończył studia na Wydziale Operatorskim PWSFTviT w Łodzi. Zawodowo pracuje głównie jako autor zdjęć w filmach i serialach dokomentalnych /Alfabet Mafii, Archiwum X – Śledztwa po latach, Himalaiści, Whiteout, Kroniki zapowiedzianej śmierci/. Wraz z Robertem Olejnikiem zrealizował sesję: Victoria i jej Huzar dla miesięcznika Fluid oraz zdjęcia mody do katalogu firmy House of Colors. Od 2007 roku wraz z Danielem Rudzkim współpracuje z warszawskim Laboratorium Dramatu przy realizacji zdjęć do plakatów teatralnych /Gardenia, Maestro, Przylgnięcie/.

Fotografia rozpoczęła Jego spotkanie z obrazem i dalej pozostaje największą pasją. Samotne podróżowanie z aparatem jest mu najbliższe i daje największą satysfakcję. Pozwala skoncentrować się nad detalem, nieinwazyjnie wnikać w zastaną rzeczywistość i całkowicie autonomicznie ją interpretować.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl