Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Tomasz Waciak-Wojcik
(ur. 1966)
Urodził się w 1966 w Warszawie. W latach 1986-92 studiował na krakowskiej ASP oraz na Wydziale Konserwacji i Malarstwa w Warszawie. Otrzymał dyplom w pracowni R. Ziemskiego, do którego wykonał aneks z plakatu pod kierunkiem L. Majewskiego. Pod koniec lat 80-tych w warszawskim odłamie Pomarańczowej Alternatywy, a w 1990 wstąpił do stowarzyszenia "Decentrum Sztuki" i rysował do pisma o tym samym tytule. W 1991-92, wspólnie z W. Korkuciem - założyli duet "Grupa Detaliczna", a od 1993 występuje wspólnie z M. Maria-Mendykiem w grupie, zwanej "Łyżka, czyli Chilli". Prezentował swe prace na "I Wystawie Sztuki Bardzo Popularnej" w Muzeum ASP w Warszawie, w 1993 zdobył wyróżnienie na międzynarodowym festiwalu Wizualnych Realizacji Okołomuzycznych (WRO). Jest redaktorem artystycznym młodzieżowych czasopism "Brum" i "Plastik".

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl