Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Wojciech Taki Myk Wiśniewski
(ur. 1981, Warszawa)

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Z graffiti związany od 1995r., zaczynał od writingu, następnie street logo by skupić się na technice szablonu. Obecnie w swoich pracach nie ogranicza się tylko do niej, łączy różne techniki malarskie. Malował na ulicach wielu miast Polski i Europy, m.in. w Berlinie, Pradze, Budapeszcie, Londynie, Paryżu i Barcelonie. Organizator wielu wydarzeń o tematyce około street art’owej, jest pomysłodawcą i głównym organizatorem Szablon Dżemu - corocznego święta techniki szablonu. Od wielu lat prowadzi również zajęcia i warsztaty związane ze sztuką ulicy, graffiti i sitodrukiem. Festiwale: Street Art Festival - Katowice; Arterie - Katowice, Eco Jam - Szczecin; Difusor - Barcelona; SAJ - Warszawa; Street Art Doping; Szablon Dżem edycje 1-10. Wystawy: "Street art vs Graffiti" - wystawa zbiorowa - Lublin Brain Damage Gallery; "Vinyl Disc Art Attack" - Włochy; "DiFoto" - wystawa autorska, Infopunkt - Warszawa; "powierzcznie" - wystawa zbiorowa, Bemowskie Centrum Kultury - Warszawa; "postery post_ery" - wystawa zbiorowa w Muzeum Plakatu w Wilanowie.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl