SZCZERBIŃSKI Mieczysław (1900?-1981)

Przed polowaniem ,

Drukuj

Akwarela na kartonie , 50x95cm
Sygnatura wiązana prawy dolny : MSzczerbiński 1931

10-11-2019
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650

malarstwopolskie.pl
Inne obiekty na sprzedaż:
Sanie przed karczmą
ZYGMUNTOWICZ Ignacy

9 900 zł

data dodania: 08-11-2013
Nokturn
KORECKI Wiktor

5 400 zł

data dodania: 31-05-2013
Sanie przed dworem
ROZWADOWSKI Zygmunt
data dodania: 21-12-2012
Zachód słońca nad wodą
KORECKI Wiktor

11 950 zł

data dodania: 19-07-2013
Zjawy, 1998
MORYCIŃSKI Grzegorz

4 400 zł

data dodania: 05-05-2014
Studium konia
CZAJKOWSKI Józef

2 400 zł

data dodania: 23-05-2014