ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (759)
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Srebro, próba 875, waga 413 g. 6 szt., dł. 20,5 cm. Puncowanie: M, gwiazdka z sierpem i młotem, 875, ЮM7 w dolnej partii trzonka wypukły wzór kobiety w stroju ludowym. Moskwa, lata 1961-1968.

1 400 zł

28-06-2019
Łyżka z sitkiem, Cesarstwo Rosyjskie, Mitawa, 1848
Srebro, próba 84, waga 61 g; dł.22,3 cm Puncowanie: w prostokącie WFW, Л.3./1848 - cecha probierza Zyg Ludwig Chrystian (Ryga),84 oraz w kartuszu głowa jelenia znak miejski Mitawy. Łotwa Mitawa (od 1918 - Jełgawa) 1848 r.

450 zł

26-06-2018
Chochla srebrna Srebro, próba 12, waga 332 g, dł.39 cm. czerpak wewnątrz złocony Punca CE -cecha kontrybucyjna z lat 1806-1807 Kraków, 12 oraz NB

1 200 zł

05-06-2019
Łyżka wazowa srebrna Frankfurt na Menem XIX w.
Chochla srebrna, czerpak wewnątrz złocony, srebro, próba 13, waga 220 g; dł. 38 cm. cecha miejska Frankfurt na Menem, cecha złotnika w rąbie PC.V13

850 zł

14-06-2019
Łyżka wazowa srebrna Drezno XVIII/XIX w.
Chochla srebrna, czerpak wewnątrz złocony, srebro, próba 12, waga 205 g; dł. 35,5cm.Punca; wężyk probierczy, skrzyżowane miecze z literką D i próbą 12, F, cecha miejska Drezdeńska oraz złotnik HR? Drezno Saxonia XVIII/XIX w.

800 zł

14-06-2019
Łyżka wazowa srebrna Austria lata 1866-1872.
Chochla srebrna, srebro, próba 3, waga 235 g; dł. 31,5cm. cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i w prostokącie MGS?. Austria Lata 1866-1872

900 zł

14-06-2019
Łyżka srebrna półmiskowa Niemcy, lata 1888-1920
srebro, złocony pr.800, waga 52 g. dł. 20 cm cechowana.; znak warsztatowy / półksiężyc/ korona/ 800 oraz .Niemcy, lata 1888-1920

250 zł

20-03-2018
Łyżka srebrna półmiskowa Strzegom ok. 1850 r.
srebro złocone, waga 80g.dł.24,5 cm. cechowana w okręgu skrzyżowany miecz i klucz oraz monogram złotnika „IAL” Strzegom ok. 1850 r.

380 zł

18-01-2016
Łyżka srebrna pamiątkowa z Olsztyna
srebro pr. 800, czerpak emalia z zamkiem w Olsztynie (SCHLOSS ALLENSTEIN) , waga 14 g.dł.11,7 cm., cechowana;800, KFK

200 zł

12-10-2017
zestaw sztućców do kruszonu na 6 os– koktajli , srebro, próba 916, waga 152 g, dł. 26,2 cm. cechowane: C, gwiazdka z sierpem i młotem, 916 oraz 2K. Związek Radziecki, Jekaterynburg (Swierdłowsk), po 1958

600 zł

18-03-2016
srebro pr.800 waga 63 g. długość 21 cm złocony czerpak cechowana; półksiężyc/korona/800 i w gwiazdce A Robert Altermann lata 1879-1927 Zgorzelec (Gorlitz)

260 zł

31-03-2016
Łyżka srebrna do kawioru Rosja, Petersburg, 1896r.
srebro, próba 84, czerpak wewnątrz złocony waga 25 g, dł. 12 cm. cechowana: w prostokącie A. Ш|1896 |w prostokącie 84| i znak miasta Petersburg, cecha w owalu PJS Rosja, Petersburg, 1896r.

220 zł

09-11-2017
Łyżka srebrna , Rosja, Moskwa, 1876,
Srebro, próba 84, waga 52 g, dł. 17 cm Puncowanie: monogram złotnika ИA; cecha probierza z monogramem ИK i datą 1876, 84 i Św Jerzy.(Iwan Aleksiejewicz Aleksiejew,1876-1912)

300 zł

31-07-2019
srebro próby 12 ,waga 151 g, dł.31 cm., cechowany: JJedlikowski, 12 oraz tarcza w owalu trzy wieże z datą wokół 1844 i 12. Polska, Kraków, Jakub Jedlikowski, 1844 r.,

650 zł

13-06-2019
srebro, próba 12, waga 96 g; dł. 34cm.Punca; wężyk probierczy, skrzyżowane miecze z literką D i próbą 12, R, cecha miejska Drezdeńska oraz złotnik CGS? Saxonia Drezno XVIII/XIX w.

450 zł

14-06-2019
Srebro pr 750 ,waga 142 g, dł.29 cm., cechowany: kursywą J.Piątkowski, cecha z głową Diany, próbą 4 i literą E cecha Krakowska z lat 1872-1920

500 zł

05-06-2019
srebro próby 12 ,waga 137 g, dł.30,5 cm., cechowany: AD Zamoyski, 12. Kraków Adam ZAMOJSKI (czynny 1824-1842)

500 zł

05-06-2019
srebro pr. 11 łutowej, waga 120 g dł.30 cm, cechowane; w prostokątach: SUCK, 11 ,KALISZ Kalisz, złotnik Jan Fryderyk Suck, lata 1834-1853.

600 zł

03-06-2019
Łyżka do cukru pudru, Moskwa 1857 r.
z czerpakiem w formie muszelki złoconym. Srebro, próba 84, waga 37 g, dł.18,5 cm. Puncowanie: cecha probierza z monogramem B.C i datą 1857; 84; św. Jerzy, Rosja, Moskwa,
B.C (WS pisane cyrylicą) - Wiktor Sawinkow (czynny 1855-1888)

380 zł

03-06-2019
Łyżka do cukru pudru poł. XIX w.
srebro, czerpak złocony, waga 38 gr.dł.16 cm., sitko śr. 5,3 cm., Chochla do marynat cechowana .w prostokącie FH Europa zachodnia XIX w.

420 zł

09-10-2017
Łyżka do cukru pudru Anglia XIXw.
srebro , waga 60 gr. dł.18,5 cm., Sitko, cechowana; w kartuszu z koroną AK i w okręgu postać Królowej Viktorii Chochla do marynat Anglia lata 1837-1889/90

500 zł

11-10-2017
Łyżeczki srebrne Rytosztuka po 1963 r.
Srebro pr. 3, 6 szt. waga 61 g, dł.10,2 cm. cechowany; w owalu K, głowa kobiety w chuście i 3 cecha probierni Krakowskiej oraz RYT (Rytosztuka) Poznań, Spółdzielnia Rytosztuka, lata 60. XX w. (po 1963 r)

280 zł

20-03-2017
Łyżeczki srebrne Moskwa, A.A.Arcibaszew 1896
srebro ; dł.14,7cm; 6szt.,waga 172 gr., cechowane; monogram probierza AA. z datą 1895 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy monogram złotnika PA (Aristarchow Roman), cecha probierni Moskiewskiej „AA” Arcibaszew Anatolij Apollonowicz

600 zł

17-10-2018
liczba obiektów: 759