ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (759)
srebro, pr.3, kpl.6 szt., waga 205 g. dł.14,4 cm. puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W oraz CJ cecha probierni Warszawskiej, Warszawa, Jan Cynowski, lata 30-ste XXw.

600 zł

19-12-2018
Łyżeczki srebrne do herbaty secesja ok. 1900r.
srebro, pr.800, waga: 84 g, dł.14 cm. cechowany; półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy w rombie litera "E",. Niemcy po 1888r.

360 zł

28-11-2017
Łyżeczki srebrne do herbaty Brema po 1888r.
srebro, pr.800, waga: 72 g, dł.13,7 cm. cechowany; półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy oraz sprzedawca F.J.SCHRODER. Niemcy Bremer SilberwarenFabrik - Brema po 1888r.

300 zł

28-11-2017
Łyżeczki do kawy złocone Rosja Radziecka, po 1958
srebro pr875 , złocone, emalia, dł.11,7 cm; waga 92 g. Puncowanie: gwiazda z sierpem i młotem oraz 875 . Związek Radziecki, po 1958

350 zł

30-05-2016
srebro pr.916 , złocone, emalia, dł.14,3 cm; waga 147 g. Puncowanie: gwiazda z sierpem i młotem oraz 916 . Związek Radziecki, po 1958

550 zł

30-05-2016

550 zł

30-05-2016
Srebro, czerpak wewnątrz złocony, waga 238 g, dł. 32 cm. Puncowanie: FRAGET, dwugłowy orzeł, ARGENT; chochla. Warszawa, Fraget, 1908 – 1914

900 zł

31-05-2019
srebro czerpak wewnątrz złocony, dł.34,5 cm. waga: 238 g, próba: 84,cechowana: T.WERNERiSka, probierz OC,1896, 84, orzeł dwugłowy, znak warsztatowy kotwica. Chochla Polska, Warszawa, Teodor Werner, 1896

800 zł

02-06-2019
ŁYŻKA WAZOWA SREBRNA PRZEMYŚL M DIETRICH 1833 r.
Chochla srebro, złocone, dł.33,5 cm. waga: 210 g, pr. 13, czerpak wewnątrz złocony cechowana na spodzie M DIETRICH oraz w kole podzielonym na trzy pola 13; data 1833; powyżej litera D1. PRZEMYŚL M DIETRICH 1833 r.

850 zł

02-06-2019
ŁYŻECZKI W STYLU STARORUSKIM, Rosja XIX w.
Łyżki Srebro, próba 84, waga 12-17 g., dł. ok. 13,5 cm Puncowanie: cecha probierza ; 84, różne wzory pojedyncze i komplety Rosja Carska różne po 130/szt.
10-10-2017
srebro pr.950, waga.177 g. dł.27 cm., sz.11 cm; sygnowany: w prostokącie głowa Minerwy, oraz w rąbie znak firmowy B&F. Francja, Paryż, firma Bardies-Faure & Cie, 1 ćw. XX w.

550 zł

13-06-2018
Łopatka srebrna do szparagów Francja k. XIX.

550 zł

13-06-2018
ŁOPATKA SREBRNA DO CIASTA ART DECO
srebro próby 800, dł.26 cm; waga 151 g. cechowane; 800, znaki firmy i Neumann; Hanau; firma Gebrüder Neumann (zał. 1926), 2 ćw. XX w.

450 zł

31-05-2016
srebro, stal złocona, pr 2, waga 136 g. dł. 27cm., cechowana; w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej i "SO" Warszawa Stanisław Owczarski lata 1921 – 1931

350 zł

20-03-2018
srebro, próba 3, waga 122g; dł. 30cm. cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, z literą A, próbą 3 i w prostokącie VCD. Wiedeń, firma Vincenz Carl Dub (czynna 1838-1924), lata 1872-192

650 zł

18-12-2019
Łopatka do ciasta srebrna Estonia lata 1920-1924
Łopatka srebrna Estonia lata 1920-1924, srebro pr. 84, waga 52 g. dł. 21,5 cm. cechowana w owalu 84 EW i w kwadracie AT. Estonia lata 1920-1924

380 zł

31-07-2019
12 noży dł.22 cm. 11 łyżek (21,3 cm), 10 widelców (18,5 cm), 9 łyżeczek do herbaty (14,5 cm),11 łyżeczek do kawy (10,7 cm), Srebro, próba 3, waga 2617 g. puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W oraz CJ cecha probierni Warsza

7 800 zł

18-12-2019
Srebro, próba 3, waga 1205 g, dł. noża 21cm. i widelca 18 cm., razem 24 szt. Puncowanie: w owalu C.J.; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i W. cecha probierni Warszawskiej. Polska, Warszawa, Jan Cynowski, 1931 – 1939.Model Owczarskiego

4 200 zł

27-11-2019
Komplet srebrny. Srebro, pr. 3, stalowe ostrza; 48 sztuk (zestaw po 12 noży, widelców, łyżek, łyżeczek); waga netto ok. 1990 g, z ostrzami 2500 g. Znakowanie: w owalu W, główka kobiety i 3, oraz FH (Hefra)- 800 i ostrza HEFRA stainless Poland.

6 500 zł

10-12-2019
Zestaw serwetników, Chiny, XIX/XX w.
Para serwetników z kości. kość, na jednym reliefowe scenki rodzajowe na drugim smok, waga. 40 g, wymiary średnica 4,5 cm. wys. 2,5 cm.

500 zł

07-11-2019
porcelana farby naszkliwne, złocenia; sygn. berło kobaltem podszkliwnie : dzbanek wys. 22,5 cm, cukiernica wys. 8,5 cm, śr. 8 cm, mlecznik wys. 8 cm, filiżanki wys. 5,5 cm, śr. 6 cm, spodki śr. 11,5 cm i talerzyki śr. 14,5 cm; Królewska Manufaktura KPM

2 300 zł

02-04-2019
Komplet 6 talerzyków srebrnych pod butelkę, kielichy, srebro próby 800; śr. 13 cm; waga 306 g. Niemcy Gebrüder Kühn - Schwäbisch Gmünd, ok. 1900 k.

950 zł

26-09-2017
Nożyki do owoców. 12szt. Srebro, próba 3, waga 487 g, dł. 17,5 cm. Puncowanie: w owalu C.J.; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i W. cecha probierni Warszawskiej. Polska, Warszawa, Jan Cynowski, 1931 – 1939.Model Owczarskiego

1 300 zł

27-11-2019
Zestaw na biurko z postacią kobiety
Kałamarz, porcelana, ręcznie malowana, malatury naszkliwne, złocenia, dwa wyjmowane pojemniki z pokrywkami: na atrament i piasek wys;19cm. szer. 26 cm. Śląsk? 2 poł. XIX w.

1 100 zł

03-12-2018
Zestaw do alkoholi Art Deco, ok. 1930 r.
Komplet karafka z 6 kieliszkami i tacą; szkło barwione, miodowe. Wysokość karafki z korkiem 18,5cm, kieliszka 5cm.(jeden uszkodzony), wymiary tacy: 16x32 cm.

700 zł

21-10-2019
liczba obiektów: 759