ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (759)
Art Deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno zielone o kulistym brzuścu, na wielobocznej podstawie. 8 szlifów. Wysokość: 13 cm. w stylu Huty Niemen Lata 30-te. XX w.

750 zł

21-10-2019
Wazon srebrny ze szklanym wkładem
Wazon srebrny ze szklanym wkładem, srebro pr. 800 wys.16,5 cm. cechowany 800 i znak złotnika 1 poł. XX w.

400 zł

17-09-2018
Wazon srebrny XX w.
Wazon srebrny, srebro pr.800,złocony wewnątrz, waga 292 g., wys. 22 cm.

930 zł

09-09-2019
Wazon srebrny Włochy, Aleksandria lata 1944-1968
srebro pr. 800, waga 855 g., wys. 30cm. cechowany; znak firmowy, 376AL oraz 800. Włochy, Aleksandria lata 1944-1968.

2 700 zł

09-09-2019
srebro pr. 835, waga 229 gr śr. podstawy 9,5 cm. wys. 23,5 cm. sygn. na podstawie: półksiężyc /korona/835 i znak warsztatowy lew Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle po 1888 r.

850 zł

03-04-2019
Wazon porcelanowy Miśnia lata 1860-1924.
Wazon porcelanowy Miśnia lata 1860-1924. z dekoracją kwiatową, porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 10,5 cm śr. 5 cm; sygn. kobaltem podszkl.: skrzyżowane miecze. Niemcy, Miśnia, Lata.1860-1924

350 zł

25-01-2017
porcelana, farby naszkliwne, wys. 14 cm śr. 11,5 cm. i 8 cm.; sygn. kobaltem podszkl.: między datami 1710 i 1910 skrzyżowane miecze oraz wyciski 139,Q22,8. Zdobiony zielonymi liśćmi winogron Niemcy, Miśnia, rocznica 200 lat istnienia zakładu 1710-1910

700 zł

20-07-2017
Wazon porcelanowy Hutschenreuter po.1916r.
porcelana , kobalt ręcznie malowany wys. 12,5 cm., śr.14cm. sygn. Hutschenreuther/Selb/LHS/Germany/ Kunstabteilung. Germany fabryka porcelany Lorenza Hutschenreuthera. po 1916

550 zł

16-04-2018
Art deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno niebieskie; wys. 18 cm; 8 taflowy. Polska, Brzozówka, Huta Niemen, J. Stolle, ok. 1930 r.

950 zł

21-10-2019
W. DYBCZYŃSKI .Olej, płótno; 50x40 cm (63x52 cm.)Sygnowany p. d.: W. Dybczyński

1 500 zł

16-12-2016
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 19,5 cm, podstawa 9,3 x 7,4 cm;; sygn. kobaltem: skrzyżowane widełki (naśladownictwo marki miśnieńskiej).
Niemcy (Turyngia), Fabryka Porcelany Richard Eckert & Co., ok. 1900.

850 zł

03-12-2019
Uchwyt do porcjowania mięsa Paryż pocz. XX w.
srebro pr 950, stal, uchwyt do przytrzymania mięsa z zaciskiem (dł.21,5cm) waga139g. etui Francja, pocz. XX w.

400 zł

14-01-2019
Tłok pieczętny z monogramem ML
Tłok pieczętny z monogramem ML mosiądz patynowany i srebrzony, dwie dłonie ściskające się , wys. tłoka 10,5 cm; średnica 2,2 cm;
25-06-2015
Tłok pieczętny srebrny z rękojeścią z kości XIX w.
Pieczątka srebro, kość zwierzęca długości 8 cm. pieczątka Francja po 1838 r.

800 zł

09-09-2016
Trębacz porcelanowy na koniu
porcelana, porcelana, farby podszkliwne, wys.29 cm nr.12532A model; UNTER/ WEISS/ BACH, Niemcy,Turyngia poł. XXw.

990 zł

12-09-2016
TRYPTYK ZE SCENĄ DEESIS
Ikona podróżna Mosiądz odlewany, cyzelowany, wym;7x19,5 (8) cm. na trzech osobnych obrazach postacie: Bogurodzicy Marii, Chrystusa Pantokratora oraz Jana Chrzciciela

750 zł

20-11-2017
Tatry Dolina Strążyska , Van BESIEN Jastrzebska
olej na płótnie wym. 93x73 cm sygn. l.d. MJ VAN BESIEN na odwrocie DESA Dzieła Sztuki i Antyki Przedsiębiorstwo Państwowe K-2426/70 autor Van BESIEN Jastrzebska Tytuł Dolina Strążysko, Rok wykonania 1970 Tatry zachodnie Dolina Strążysko k. Zakopanego

1 300 zł

22-02-2018
Porcelana, farby naszkliwne; wys.16cm. sygn. ceglastym drukiem: koło drabiniaste pod koroną zamkniętą, stylizowane wiązane FS, wycisk: 18098/8; Niemcy, Bock-Wallendorf (Turyngia), wytwórnia Fasold & Stauch, lata 1902-1972

300 zł

28-09-2017
Porcelana złocona, kobalt podszkliwny, szt. 6, śr. 25 cm. Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze i wycisk.. Niemcy, Saksonia, Miśnia, lata 1860-1920

1 500 zł

03-09-2019
Talerz srebrny USA, Rohe Island, Providence, Gorham, 1948r Srebro, próba sterling (925), waga 301 g, śr.27 cm. Puncowanie: GORHAM STERLING 493, 8

730 zł

17-01-2019
porcelana, złocenia - iryzujące lustry złota, złocenia matowe, dekoracja odręczna naszkliwna; średn.24,5 cm; sygn.druk zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ studio - linie/ - / GERMANY/ Totenmaske des Konigs Tutenchamun, SABUIL NEUBAUER Niemcy, Rosenthal

350 zł

29-08-2017
porcelana kremowa, śr.33 cm., Rajskie ptaki, sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ SELB – Germany Winifred 1948 r. Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthala model Winifred

200 zł

25-03-2017
porcelana farby naszkliwne; średnica 19,5 cm. sygn. drukiem ciemnym: C w trójkącie , CHODZIEŻ , made in Poland zamalowane i odręcznie: Hand Painted Zofia? Chodzież, fabryka porcelany ( zał. 1895), lata 60./70. XX w.,

300 zł

26-04-2018
Talerz Boże Narodzenie z wiatrakiem Delft 1926 r.
Talerz Boże Narodzenie z wiatrakiem Delft 1926 r. fajans, malatury podszkliwnie, śr.25,5 cm. sygnowany kobaltem Delft, 588.

450 zł

28-06-2019
Porcelana, ażurowa, kobalt podszkliwny, śr.23 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie:, gwiazdka MEISSEN i wycisk; MEISSEN oraz 28, 11, 2. Saksonia, Miśnia, Ernst Teichert, po 1889

280 zł

27-07-2017
liczba obiektów: 759