Galeria Bellotto
ul. Krakowskie Przedmieście 79
00-079 Warszawa
(022) 826 85 92
sztuka@bellotto.pl
poniedziałek - niedziela: 11.00 - 19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (40)
Halina Korbik (1923 -1989) Celina , 1988
Płótno, olej, o wymiarach 80 x 60 cm, 1988 rok,
obraz oprawiony, sygnowany.

5 000 zł

05-11-2019
MAGNUSKI Bogdan
Bez tytułu , 2018
Olej, płyta o wymiarach 99 x 79 cm, 2018 rok,
obraz oprawiony, sygnowany.

45 000 zł

28-10-2019
BRATKOWSKA Bożena (ur. 1933)
Raj , 2004
Grafika, papier, monotypia, 60 x 42,5 cm, 2004 r,
sygnowana, oprawiona.

2 200 zł

18-05-2018
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
Pejzaż z drzewem
Olej na płycie,45 x 28 cm
Sygnowany,oprawiony

7 000 zł

09-10-2019
WILIMOWSKA Bronisława (1909 Petersburg - 2004 Warszawa)
Ulica Podwale (Z cyklu ,,Wieczory warszawskie,,) , 1974
Obraz,olej na płótnie, 50x 60 cm, 1974 r,
sygnatura lewy dolny róg:B.Wilimowska

3 500 zł

05-11-2019
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Wiosna , 2019
olej na płótnie
27 X 33 cm
sygnowany,oprawiony

2 150 zł

08-10-2019
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Pejzaż , 2019
Olej na płótnie
72 x 50
sygnowany

3 500 zł

08-10-2019
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Ostatni promień słońca , 2019
Olej na płótnie,51 x 51 cm
Obraz sygnowany

3 300 zł

09-10-2019
KANN Ewa (1923 Warszawa – 2006 tamże)
Czarna kawa , 1984
Olej na płótnie ,73 x 50 cm,1984 rok.

Obraz oprawiony.

6 000 zł

05-11-2019
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena (1906 Lwów - 1983 Gliwice)
Gmach Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
Rysunek z połowy XX wieku, sygnowany, oprawiony.
Galeria Bellotto Warszawa 228268592

490 zł

30-05-2018
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Wiosna , 2019
Papier, grafika o wymiarach 47 x 32 cm w świetle passepartout
oprawiona, sygnowana w prawym, dolnym rogu.
Egzemplarz autorski E/A

900 zł

08-10-2019
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Rodzinka , 2019
Papier, grafika o wymiarach 35 x 37 cm w świetle passepartout oprawiona, sygnowana w prawym, dolnym rogu.
Egzemplarz autorski E/A

900 zł

08-10-2019
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Pejzaż , 2011
Olej na płótnie o wymiarach 45 x 55 cm,
technika laserunek
sygnowany

5 900 zł

08-10-2019
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Dwa koty w pokoju , 2006
Olej na płótnie ,technika laserunek
wymiary 80 x 70 cm, 2006 rok, sygnowany.

9 200 zł

08-10-2019
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Chaty
Olej na płótnie,60 x 50 cm
Sygnowany,oprawiony.

10 000 zł

08-10-2019
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Autoportret , 1970
Serigrafia / papier, 38 x 28 cm (w świetle passe - partout),1970 rok, sygnowana ołówkiem, oprawiona we wspólczesną ramę.

990 zł

18-05-2018
RODAK Krzysztof (ur. 1963, Końskawola)
Tulipan z Barbadosu , 2019
Akryl na płótnie,100 x 150 cm
sygnowany

8 500 zł

21-10-2019
BOLLER Louis (Jakob Ludwig Wilhelm) (1862-1896)
Pejzaż -pole
Olej na płycie,30 x 48 cm
Sygnowany,oprawiony

9 000 zł

09-10-2019
PĘCAK Maciej (ur. 1964)
Golfista , 2015
Brąz patynowany, na podstawie drewnianej, ok. 21 cm wysokości, 2015 rok

1 200 zł

30-05-2018
PĘCAK Maciej (ur. 1964)
Akt kobiecy , 2015
Brąz patynowany, na podstawie granitowej, ok .26 cm wysokości, 2015 rok

2 200 zł

30-05-2018
SERAFINOWICZ-MOLSKA Maria
Portret króla
Akwaforta "Portret króla", 43 x 31 cm, sygnowana
oprawiona

800 zł

30-05-2018
liczba obiektów: 40