Galeria Giza

Chrzanów
500 854 053
galeria@galeriagiza.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (9)
MAKOWSKI Zbigniew (1930 Warszawa - 2019 Warszawa)
Z serii „Spotkania towarzyskie 2” , 1979
olej na desce, wymiary 20x15 cm
08-12-2019
Nowość
Z serii „Spotkania towarzyskie” , 1979
08-12-2019
Nowość
SROKA Jacek (ur. 1957)
„Sprzęty” , 1992
olej na płótnie, 200×220 cm, dyptyk
15-07-2019
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
„Metatron” , 1990
olej na płótnie, wymiary 130×97 cm, obraz wielokrotnie prezentowany, reprodukowany w katalogu „Mistrzowie Polskiego Malarstwa Współczesnego, Janina Kraupe”, Poznań 2003
20-11-2019
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
litografia czterobarwna na chińskim papierze, wymiary arkusza 30,5×38,3 cm, wymiary odbitki 28,7×36,5 cm, sygnowana ołówkiem + autorski opis 4 barwna. Teka „Wrażenia z Białowieży”składająca się z 10 grafik.
09-11-2019
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
„Pamięci Piotra i Pawła" , 2018
olej, akryl na płótnie, wymiary 170×400 cm, obraz składa się z trzech części / jest reprodukowany w katalogu „Marek Kamieński, Pan P.S. i jego krąg”, Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg w Katowicach, Katowice, 2018
30-11-2019
OBRZYDOWSKI Wiesław (1938 Kraków - 2017 Kraków)
"Autoportret" , 1998
akryl na kartonie, wymiary 100,5x73,4 cm
15-07-2019
„Bez tytułu” , 1974
olej na płótnie 78×57 cm
10-11-2019
„Bez tytułu” , 1975
olej + kolaż na płycie, wymiary 44x33x9 cm
10-10-2019
liczba obiektów: 9