Fibonacci Art Studio. Galeria Sztuki Współczesnej
511 08 08 08
biuro@fibonacciart.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (3)
NATALIA LL (Natalia Lach-Lachowicz) (ur. 1937)
Sztuka Konsumpcyjna 1974 ed. 2/5 , 1974
Z cyklu Sztuka Konsumpcyjna z 1974 roku.
Zdjęcie 26 x 39cm. W oprawie 43 x 56cm
Consumer Art. Gelatin Silver print on paper. Edition 2/5
24-11-2019
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Perseusz /1988 / tel. 511 08 08 08 , 1988
Perseusz. Brąz patynowany na kamiennej podstawie
48,5 x 26,5 cm. Sygnowany po prawej, u dołu: "MITORAJ", z tyłu wybita seria i numer 297/1000
24-11-2019
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
Płoszenie ptaków. 100x140cm , 2002
sygnowany p.d.:'[monogram wiązany] MK'02' opisany na odwrociu:'MIKOŁAJ KASPRZYK | "PŁOSZENIE PTAKÓW" | OLEJ 2002 | 140 x 100' na blejtramie częściowo zdarta nalepka galeryjna. Telefon 511 08 08 08
29-10-2019
liczba obiektów: 3