Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5)
ABAKANOWICZ Magdalena (1930 Falenty - 2017 Warszawa)
Ręka , 2000
Ręka, 2000 r.
aluminium polerowane, wys.: 9,5 cm, dł.: 19 cm
sygnowany i datowany z boku monogramem wiązanym: 'MA 2000
16-06-2019
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
bez tytułu , 1981
tusz chiński lawowany, papier, wym. 64x49 cm, sygnowany i datowany na froncie

18 000 zł

24-01-2019
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Z cyklu „Twarze nie będące portretami”
13-04-2018
Galeria Sztuki FOX
Praca sygnowana
07-04-2015
Galeria Arte Moderna
"TŁUM" , 1987
Magdalena Abakanowicz."TŁUM" Litografia na papierze czerpanym,sygnowana,numerowana i datowana 87. Wymiar 70 x 100 cm.Stan grafiki idealny.
19-11-2010
Galeria Art 51
liczba obiektów: 5