Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (80)
Salvatore Melani ( 1902-1934 ) Popiersie kobiety
Salvatore Melani ( 1902-1934 ) Popiersie kobiety, alabaster, podstawa marmurowa; wys. 16 cm.(18 cm), podstawa 9x8x2 cm. sygnowana; Melani Salvatore Melani ( 1902-1934 ) Rzeźbiarz Włoski

1 500 zł

15-11-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Talerz Meissen, Eichwald
Talerz głęboki ze wzorem cebulowym z wytwórni w Eichwald. Sygnatura "Meissen" w owalu i z pięcioramienną gwiazdą używana w latach 1882 - 1929. Talerz posiada uchwyt do powieszenia.
15-11-2019
Silesia Art Antyki
Wazon Rosenthal - ręcznie malowany!
Elegancki wazon z matowo - białej porcelany, misternie zdobiony ręcznie malowanym motywem różowo - zielonych kwiatów. Wytwórnia Rosenthal w Selb w Bawarii, lata 30. XX w.
15-11-2019
Silesia Art Antyki
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Kobieta, sfinks i obelisk , 1985
litografia barwna na papierze
49,3 x 31,5 cm (wymiary ramy: 73 x 53,5 cm)
sygn. i dat. p.d. Lebenstein 85
num. V/XIII
15-11-2019
Wejman Gallery
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Ilustracja do "Apokalipsy" , 1985
litografia barwna na papierze
49,3 x 29,5 cm (wymiary ramy: 73 x 54 cm)
sygn. dat. p.d. Lebenstein 85
num. l. d. XI/L
15-11-2019
Wejman Gallery
AUMILLER Józef (1892 - 1963)
Plakieta wisząco stojąca. Brąz, wym. 9.2 x 6,3 cm. Sygnowany l.d.: J AVMILLER MARSZAŁEK J.PIŁSUDSKI oraz herb Kościesza - znak Mennicy Państwowej W bluzie brygadiera

700 zł

15-11-2019
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Ilustracja do "Folwarku zwierzęcego" George'a... , 1973
litografia barwna na papierze
44 x 63 cm (wymiary ramy: 53,3 x 73,5 cm)
sygn. i dat. oł. p.d. Lebenstein 73; num. l. d. 55/100
15-11-2019
Wejman Gallery
/9
liczba obiektów: 80