Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (185)
NAPARSTEK złoto 10 CT
naparstek złoto 10 ct, masa 2,9 g, XIX/XX w

380 zł

14-09-2019
Nowość
NAPARSTEK złoto 14 CT
naparstek złoto 14 ct, masa 3,8 g, z grawerowanym monogramem "MWC" XIX/XX w

450 zł

14-09-2019
Nowość
ZESTAW PODRÓŻNY DO PISANIA
zestaw do pisania w etui, kałamarz, pióro,ołówek, nóż do listów i wymienna stalówka. srebro 800, szkło ołowiowe. 2 poł. XIX w.

1 300 zł

14-09-2019
Nowość
PIÓRO
pióro w etui. Trzonek z masy perłowej, oprawa "MABID TODD & Co. no 1" złocona, stalówka złoto 14 ct. 2 poł. XIX w.

620 zł

14-09-2019
Nowość
album wydany przez wyd. Verlag von Mar Leipelt w Cieplicach z 20 wklejonymi fotografiami z widokami Karkonoszy, ciekawych obiektów i miejscowości z tego rejonu. k. XIX w, wym 38,5 x 33 cm, wym fotografii 20,5 x 27 cm.

900 zł

14-09-2019
Nowość
Lampka oliwna
lampka oliwna, metal srebrzony Derby Silver Co. Anglia 4 ćw. XIX w.

300 zł

13-09-2019
Nowość
ACCESSORIA STATUT I KONSTYTUCYE Z CZARADZKIEGO... , 1758
wydanie w drukarni J.Filipowiczawe Lwowie,1758 r, oprawa skóra( z epoki) wym. 17 x 11 cm., frontyspis z grafiką (miedzioryt) autorstwa I.Filipowicza, sygn. oraz w tekście drzeworyty -winietki inicjały i finaliki

2 000 zł

13-09-2019
Nowość
Aleksander Korowicki "Proces graniczny" , 1827
praca wykładowcy prawa Uniwersytetu Wileńskiego Aleksandra Korowickiego ( 1797-1864) wyd. Józef Zawadzki własnym nakładem Wilno 1827. Oprawa półskórek. wym. 21 x 13 cm.

1 500 zł

13-09-2019
Nowość
św. Grzegorz Wielki
rzeźba "św. Grzegorz Wielki" , drewno dębowe, wys. 72 cm. Europa Środkowa, Dolny Śląsk ? XVII/XVIII w. Brak pastorału w prawej dłoni.

9 000 zł

24-10-2016
ŚWIĘTY
rzeźba w drewnie, polichromowana, wys. 75,5 cm, polichromia zachowana śladowo, brak obu rąk i atrybutów, Europa Środkowa , Dolny Śląsk? 2 poł.XVII w

8 000 zł

23-05-2019
ŚW. FLORIAN
rzeźba w drewnie polichromowana. wys. całkowita 39,5 cm. Europa Śr. XIX w.

1 800 zł

17-05-2017
Św. biskup

1 600 zł

22-01-2016
Śmierć ks. Józefa Poniatowskiego
"Śmierć ks. J.Poniatowskiego" chromolitografia (ręcznie kolorowana) wym. w świetle passe partout 16 x 21 cm. Niemcy
ok. poł. XIX w.

350 zł

04-03-2019
łyżeczka pamiątkowa XXX lat PRL , 1974
łyżeczki pamiątkowe wykonane z okazji XXX lecia PRL, srebro pr 3, masa 32,2 i 31,7 g HEFRA Warszawa 1974 r, 2 szt a 100 zł

100 zł

13-06-2018
Łucjan Dańczak (1900-1931) Autoportret
grafika ( technika własna) na papierze o wym. 30 x 21 cm. Na odwrocie naklejka katalogowa prac artysty z numerem 0388

200 zł

15-09-2018
ŁUCJAN DAŃCZAK ( 1900-1931)... , 1921
obraz ol/pł o wym. 75 x 68 cm sygn. monogramem i datowany p/d

2 500 zł

28-06-2018
drzeworyt sztorcowy, kolorowany o wym. 17,7 x 23,7 cm, rytował monogramista "OH" wg pracy Gustawa Schoenlebera (1851-1917), wyd. Adolf Class Stuttgart, 1880-1881.

160 zł

22-05-2019
wazon szkło opalinowe, manganowe
wazo szkło opalinowe, manganowe wys 10.,5 cm Czechy 1 poł. XX w

120 zł

15-03-2019
wazon i pojemnik Moser
wazon i pojemnik- szkło ołowiowe, miodowe , szlifowane z dekoracją trawioną i złoconą, wazon wys. 14,5 cm, pojemnik o śr. 14 cm. MOSER, Czecho-Słowacja okres międzywojenny XX w. ( sygnatura na dnie wazonu)

1 800 zł

24-10-2017
wazon biskwitowy
wazon biskwitowy z plastyczną dekoracją.wys. 29 cm, wnętrze szkliwione. Sygnatura na dnie Rosenthal/Kunstabtailung/ Selb

1 000 zł

10-04-2015
sygnet herbowy "Kot morski"
sygnet herbowy z grawerowanym herbem "Kot morski"srebro złocone, masa 16,5 g . Cecha krakowskiego UP i złotnika "JW" Polska Kraków okr. międzywojenny XX w.

980 zł

15-11-2017
SHINTO WAKIZASHI UJINOBU GAN
Shinto wakizashi, głownia shinogi zukuri, długosć 43,5 cm, trzpień 12,5 cm. hamon bardzo dobrze widoczny. Na trzpieniu sygnatura. Saya pokryta czarną laką. Tsuba (maru gata) żelazna inkrustowana złotem i srebrem.

8 000 zł

09-11-2016
serwis do kawy tete a tete.
serwis porcelana, malowana naszkliwnie, złocona. Dzbanek, cukiernica, mlecznik, taca i dwie filiżanki ze spodkami. Taca o wym, 23 x 28 cm, dzbanek o wys.15,5 cm. Europa 2 poł. XIX w. Jeden spodeczek klejony ( widać to na zdjęciu z góry).

1 600 zł

31-07-2019
sekretnik
sekretnik książkowy ( cztery skrzydła) Au 375, onyks, masa 15,2 g, 2 poł. XIX w

1 500 zł

19-03-2018
rzeźba "Leżący tygrys"
rzeźba w drewnie dębowym, częściowo barwiona. wys.12 cm, podstawa 14 x 18 cm cm. art deco, okres międzywojenny XX w

480 zł

24-10-2017
/8
liczba obiektów: 185