CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1221)
Wazon Art Deco, Huta Józefina, ok. 1930 r.
Wazon szklany, barwiony w masie, cięty.

Wysokość 22 cm, średnica 20 cm.

1 200 zł

15-02-2020
Nowość
Wazon kryształowy, Warszawa, po 1945 r.
Wazon kryształowy w oprawie srebrnej.

Wytwórnia Wyrobów Srebrnych w Warszawie, cecha z lat 1945-63

Wysokość 26 cm

850 zł

15-02-2020
Nowość
Talerz dekoracyjny, Miśnia, XIX w.
Porcelanowy, ażurowy talerz dekoracyjny, ręcznie malowany, sygnowany znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Średnica: 24 cm

750 zł

14-02-2020
Nowość
Puzderko, Rosenthal, ok. 1950 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo srebrzona, sygnowana.

Wymiary: 4x10x10 cm

650 zł

14-02-2020
Nowość
BRACH Józef
„Zamieć”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „J.Brach”.

Wymiary w ramie: 55x68 (33x47 cm)

1 900 zł

13-02-2020
Nowość
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
"Zaloty ułana"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "M. Krzyżak"

Wymiary w ramie: 61x80 cm (50x70 cm)

4 400 zł

13-02-2020
Nowość
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
„Kochankowie”, 1955 r.
Akwarela, tusz na papierze, sygn. l.d. „Maja Berezowska 55”.

Wymiary w ramie: 36x28 cm

3 800 zł

12-02-2020
Nowość
„Baca z owcami”
Olej na płycie, sygn. p.d. „Z. Kaczówka”.

Wymiary w ramie: 32x42 (24x35 cm)

2 900 zł

12-02-2020
Nowość
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
„Portret chłopa ”, 1937 r.
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „W. Wodzinowski 1937”.

Wymiary w ramie: 36x28 cm

2 900 zł

11-02-2020
Nowość
Z. Węgliński „Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „Z. Węgliński”.

Wymiary w ramie: 53x38 (48x33) cm

1 300 zł

10-02-2020
Nowość
KRZYŻAŃSKI Józef (1898 - 1987)
"Martwa natura", 1955 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany śrd. "Józef Krzyżański 1955".

Wymiary w ramie: 95x80 cm (79x63 cm).

8 500 zł

10-02-2020
Nowość
Pomocnik biurowy w skład, którego wchodzą: suszka, stojak na zapałki oraz dwa kałamarze na marmurowej postawie; brąz złocony, sygnowany.

Wymiary podstawy: 35 x 22 cm

Wysokość kałamarza: 8 cm

Wymiary stojaka na zapałki: 11x8,5x8,5 cm

2 600 zł

08-02-2020
Nowość
ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia (1886 Klagenfurt - Austria - 1971 Lwów)
"Dwustronna martwa natura"
Olej na kartonie, sygnowany "Zofia Albinowska".

Wymiary w ramie: 62x72 cm (50x60 cm) lub 72x62 cm (60x50 cm).

Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie, w tej samej oprawie po obu stronach.

9 600 zł

07-02-2020
Nowość
ZAJCHOWSKI Franciszek (1860-1923)
„Ułan z koniem”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „ F. Zajchowski”.

Wymiary w ramie: 32x26 cm (24x18 cm)

2 900 zł

07-02-2020
Nowość
„Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 44x55 cm (29x39 cm)

950 zł

05-08-2019
„Pies z kogutem”, 1895 r.
Olej na płótnie, sygn. i datowany ”O.H. 1895”.

Wymiary: 40x46 cm (26x32 cm)

3 900 zł

16-09-2019
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 15 cm

4 900 zł

22-11-2019
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Chłopiec z koszem jagód”, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 12 cm

2 200 zł

26-06-2019
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Royal Copenhagen Aluminia, ok. 1920 r.
Ręcznie malowana fajansowa żardiniera, sygnowana „Eremitage Köbenhavn”

Średnica: 24 cm

Wysokość: 11 cm

790 zł

28-10-2019
Żardiniera, Japonia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana.

Wymiar: 32x42x14 cm

1 990 zł

25-09-2019
Żardiniera, J.P. Kayser & Sohn, Krefeld, XIX w.
Żardiniera; plater z wkładem szklanym, sygnowana.

Wymiary: 23x60x21 cm

3 900 zł

14-11-2019
/49
liczba obiektów: 1221