ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (762)
TACA, Warszawa, Norblin, 1850 r.
fornir mahoń, plater na miedzi, wym. 66,6 z uchem 75x 52 cm. Z dwoma uchwytami, z drewnianym lustrem, kołnierz dekorowany winną latoroślą, Puncowanie: w owalu Warszawa / Norblin / & Co 1850 naprawiana Warszawa, Norblin, 1850 r.

2 000 zł

13-02-2020
Nowość
GRZYMS Stanisław
Portret dziewczyny, ok. 1930
Stanisław GRZYMS Portret dziewczyny, ok. 1930 pastel, papier,wym. 47 x 62 cm,(z ramą55x70 cm.) sygn. p.d.: Grzyms Portret kobiety w chuście

1 200 zł

13-02-2020
Nowość
Bransoletka srebrna ORNO lata 1963-1986
srebro próby 3,; waga 25,4 g. dł. 20 cm. sz. 18 mm. cechowane; w prostokącie ORNO i W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 . Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO (czynna 1949-1989),lata 1963-1986

450 zł

13-02-2020
Nowość
CUKIERNICA SECESYJNA, Niemcy, WMF, ok.1900 r.
plater na stopie cynowym britannia, złocona wewnątrz, wym.13x17x12 cm. dekorowana plastycznym motywem kwiatów irysu. Puncowanie: WMFB I/0 OX R. Niemcy,Württembergische Metallwarenfabrik secesja

1 300 zł

11-02-2020
Nowość
plater na stopie cynowym britannia, dekorowany plastycznym motywem kwiatów irysu, wym. 20x23,5x24 cm. Puncowanie: WMFB I/0 OX R. Niemcy, Württembergische Metallwarenfabrik secesja

1 300 zł

11-02-2020
Nowość
PADEREWSKA-JAŹWIŃSKA Zofia (1902 Stara Wieś k. Warszawy - 1969 Warszawa)
KWIATY W WAZONIE
olej, płótno, wym. 62x50 cm.(z ramą67x55 cm.), sygnowany l.d. Z. Paderewska Jaźwińska

2 200 zł

10-02-2020
Nowość
patera w manierze II Cesarstwa Fraget, plater, wew. złocona, szer.22,5cm., wys.12cm. śr.14,5 cm. sygn. Fraget/N/Plaque, i orzeł dwugłowy, model nr.4185 Warszawa Fraget lata 1896-1915

1 200 zł

10-02-2020
Nowość
srebro, pr. 3, stal; 30 szt. waga 1,41 kg. zestaw 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek do herbaty i kawy; puncowany; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni Warszawskiej, w prostokącie BW , na ostrzach stalowych: Gerlach nierdzewne.

3 500 zł

07-02-2020
Nowość
NACZYNIE NA KONFITURY MASŁO
NACZYNIE NA KONFITURY MASŁO, mosiądz posrebrzany, szkło, matowe, dekorowane ręcznie malowanymi kwiatami, plater. wys.29 cm. sz.39 cm. Europa 1 ćw. XX.

900 zł

07-02-2020
Nowość
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
PEJZAŻ ZIMOWY
Olej, płótno; wym. 98x65 cm. z ramą 115x82 cm. Sygnowany l.d.: J. Grubiński

7 800 zł

07-02-2020
Nowość
plater, drewno, wys. 19,5 cm, szer. 21 cm. i 12 cm. sygn.; w owalu WARSZAWA/NORBLIN & Co Warszawa lata 80-te XIX w.

1 100 zł

07-02-2020
Nowość
Waza platerowa Warszawa, Norblin, 1896-1914,
plater, wys. 19 cm, średnica 18 cm. sygnowana ; orzeł dwugłowy, w rąbie N i w owalu NORBLIN iSka / Galw. / WARSZAWA i nr modelu 1961 z literą B. Warszawa, firma Norblin, k. XIX w.

950 zł

07-02-2020
Nowość
SZTUĆCE DO OWOCÓW, Warszawa, Norblin, 1896-1914
Po 5 widelczyków dł. 16cm. i nożyków dł.16,5 cm, plater na nowym srebrze, Puncowanie: Norblin i Ska BM, stal Norblin z gwiazdką. Aleksandra Polska, Warszawa, Norblin, 1896-1914

550 zł

07-02-2020
Nowość
zestaw platerowy . 5 widelczyków dł.15,5 cm. i 6 nożyków dł.16,5 cm., plater , Puncowanie: Br.HennebrgBM, stal i w owalu Br.Henneberg Warszawa.

550 zł

07-02-2020
Nowość
Zestaw do przypraw Warszawa Fraget XIX w.
plater, szkło, cechowany; w owalu FRAGET, N, Galw., znak firmowy, nr 2178, szkło kryształowe; wys. 23,2 cm, szer. 14,2 cm, głęb. 13,2 cm. 1 buteleczka ukruszona. Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget

780 zł

07-02-2020
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
secesja, stop cynowy, Britannia Metal, szkło przeźroczyste, szlifowane, wys. 15 cm, szer. 39,5 cm, głęb. 14 cm. stop metali srebrzony cechowany PLEWKIEWICZ /WARSZAWA , I / O, /B, model nr 252, WMF. Polska Warszawa, Roman Plewkiewicz&Co lata 1886 - 1939.

2 800 zł

21-11-2019

1 100 zł

12-09-2016
Kobieta z kwiatem lotosu, brąz patynowany wys. 24 cm. śr. podstawy 15 cm. Sygn. na podstawie: A. Clerget, na postumencie stempel zakładu odlewniczego: SIOT - DECAUVILLE FONDEUR PARIS i wycisk A72 .

2 900 zł

29-01-2020

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
srebro pr.84, waga.587 g. wym.21x38 cm, cechowany; Radke, cecha probierni warszawskiej z monogramem Józefa Sosnkowskiego OC. i datą 1877, 84, dwugłowy orzeł, w prostokątach- próba srebra i znak probierni warszawskiej

3 800 zł

02-12-2019

1 100 zł

15-03-2018

800 zł

02-04-2019

550 zł

02-04-2019
/31
liczba obiektów: 762