Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (241)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Łamacz lodu , 2014
Obraz olejny na płótnie pt. "Łamacz lodu" z 20114 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 70 cm x 50 cm, ID. 1395. Praca posiada

9 000 zł

13-09-2019
Nowość
Bryły mego miasta , 2008
Obraz olejny na płótnie pt. "Bryły mego miasta" z 2018 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 65 cm x 54 cm, ID. 1316

8 800 zł

13-09-2019
Nowość
Kwiaty miniatura , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Kwiaty miniatura" z 2018 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 18 cm x 13 cm, ID. 3910
Obiekt został sprzedany

1 800 zł

13-09-2019
Kolorowa mozaika , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Kolorowa mozaika" z 2018 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 18 cm x 13 cm, ID. 3909
Obiekt został sprzedany

1 800 zł

13-09-2019
Mount Wycheproof , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Mount Wycheproof" Artysta Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 18 cm x 13 cm, ID. 3908
Obiekt został sprzedany

1 800 zł

13-09-2019
Czerwone kwiaty w białym dzbanku , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Czerwone kwiaty w białym dzbanku" Artysta Zdzisław Majrowski-Meyro, rozmiar 18 cm x 24 cm,
ID. 4033
Obiekt został sprzedany

2 500 zł

13-09-2019
Bukiet w wysokim wazonie , 2018
Obraz olejny na płótnie pt "Bukiet w wysokim wazonie" Artysta Zdzisław Majrowski-Meyro. Sygnowany prawy dolny róg. ID. 4034
Obiekt został sprzedany

2 500 zł

13-09-2019
Portal I , 2018
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 24 cm x 18 cm z 2018. Obraz sygnowany przez artystę w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

2 500 zł

13-09-2019
Kwiaty XXX , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

19 000 zł

04-09-2017
Czasoprzestrzeń , 2015
olej na płótnie, wymiary 70cm na 60cm. sygnatura prawy dolny róg

8 400 zł

26-04-2019
Batalia czerwieni z błękitem , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

8 500 zł

04-09-2017
Akt z lusterkiem(ed.21/50) , 1997
Grafika wykonana techniką serigrafii barwnej, wymiary 51 cm x 75 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu Jerzy Nowosielski.

15 000 zł

12-07-2019
"Shades Of Red I" / Cai Caslavinieri , 2018
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 500 zł

23-08-2018
"Shades Of Blue I" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 500 zł

04-10-2018
"Galaxy" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

04-10-2018
"Black Whales" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

04-10-2018
DOBRODIY Alexander
Wieczór Alladyna , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

10 000 zł

03-07-2017
DOBRODIY Alexander
Piknik , 2013
80 x 60 cm / 2013 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 800 zł

14-12-2016
DOBRODIY Alexander
Odrodzenie , 2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213

3 500 zł

08-08-2017
DOBRODIY Alexander
Niebieski poranek , 2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 700 zł

24-06-2017
DOBRODIY Alexander
Mgła o poranku , 2012
100 x 73 cm / 2012 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 500 zł

13-12-2016
DOBRODIY Alexander
Martwa natura z jabłkiem , 2014
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

1 500 zł

22-03-2017
DOBRODIY Alexander
Baletnice , 2007
90 x 90 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 000 zł

08-12-2016
TROC Andrzej (ur. 1953)
Wystrugany , 2008
34 x 46 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

800 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Syrenka , 2011
80 x 100 cm / 2011 rok / akrylj na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 6

2 500 zł

20-03-2017
/10
liczba obiektów: 241