Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (9)
DALI Salvador (1904-1989)
Król Kier
Druk na porcelanie Limoges-talerzyk śr.22cm.
Limitowana seria , Król Kier 67/2000,
Na podstawie grafik Salvadora Dali cykl Talia Kart.
Certyfikat w załączeniu

1 000 zł

13-12-2019
Galeria Solka Art
DALI Salvador (1904-1989)
Les Songes Drolatiqae de Pantagruel , 1973
Grafika z cyklu Les Songes Drolatiqae de Pantagruel .Cykl ten obejmował 25 litografii wykonanych na podstawie gwaszy Dalego.
Zostało wydanych 415 zestawów grafik na papierze Japon.
Prezentowana grafika jest czarno biała 1/50.

8 000 zł

05-12-2019
Galeria Solka Art
DALI Salvador (1904-1989)

8 000 zł

05-12-2019
Galeria Solka Art
DALI Salvador (1904-1989)

8 000 zł

05-12-2019
Galeria Solka Art
DALI Salvador (1904-1989)

8 000 zł

05-12-2019
Galeria Solka Art
DALI Salvador (1904-1989)
Z cyklu: Po 50 latach surrealizmu , 1974
Wieniec laurowy szczęścia

akwaforta, ręcznie pokolorowana szablonem, typografia, papier bawełniany Arches, wym.: ok. 30,3 × 40 cm (odcisk płyty); ok. 49 × 65,8 cm (arkusz), sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

* doliczana opłata droit de suite

7 100 zł

04-12-2018
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
DALI Salvador (1904-1989)
Z cyklu: nasze dziedzictwo historyczne, Król... , 1975
sucha igła, szablon, papier bawełniany Arches, wym.: ok. 56,3 × 39,8 cm (odcisk płyty), ok. 65,5 × 50,3 cm (arkusz), sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem), oznaczenie egzemplarza l. d.: "392/400" (ołówkiem), znak wodny p. d.: "ARCHES / FRANCE"

7 400 zł

25-06-2018
DALI Salvador (1904-1989)
164 strony, 50 x 37 cm. Księga zawiera 22 całostronicowych, kolorowych litografii na welinie i 60 reprodukcji oraz płaskorzeźbę z brązu Dalego. Drewniana oprawa obita skórą, drewniane, oprawione w płótno pudełko. W katalogu Michler-Löpsinger nr 1607

20 700 zł

15-02-2013
Dom Aukcyjny Ostoya
DALI Salvador (1904-1989)
LA COUR DU LION , 1974
DALI Salvador"LA COUR DU LION"1974 Sucha igła, akwaforta na papierze japonskim sygnowana i numerowana. Grafika jest oprawiona,posiada certyfikat autentycznosci. Wymiar z rama 80x 60 cm,odcisk plyty 58 x 40 cm.
20-11-2010
Galeria Art 51
liczba obiektów: 9