Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2)
ACEDAŃSKI Zygmunt (Przemyśl 1909 - Gliwice 1991)
PLAC A.MICKIEWICZA W GLIWICACH
drzeworyt odbity na cienkiej bibułce o wym. 19,5 x 13 cm ( w świetle passe-partout). sygn i opisany ołówkiem pod wyciskiem. lata 50 te XX w.

600 zł

08-05-2019
Antykwariat Garbary
Przemyśl 1978 , 1978
Olej, tektura; wym. 63 x 47 cm Sygnowany l. d.: Przemyśli i p.d. ZAcedański 78

1 400 zł

08-10-2015
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 2