Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (110)
Niezwykle rzadki model wazonu numer katalogowy 1603.
Huta J. Stolle "Niemen", Brzozówka.
Lata 30-te.
Wysokość: 22,5 cm.
Szkło o błękitnej barwie, szlifowane.
Sygnowane na spodzie trawionym znakiem fabrycznym „J. Stolle”.
Stan bardzo dobry.

3 500 zł

16-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
GĄSIENICA SZOSTAK Jan (XX w.)
Obraz „Wiosna”.
Nagrowa Miasta Zakopane za zwycięstwo w Zawodach Narc.
1939 r.
Olej na tekturze.
Sygnowany w lewym dolnym rogu: Jan Szostak oraz na odwrocie.
Wymiary: 49 x 68 cm.
www.galeriadas.pl

4 500 zł

16-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
Nowość
Broszka z granatami motylek XIX/XX w.
Broszka z granatami motylek XIX/XX w. metal złocony, granaty fasetowane 4,9 g. wym. 3,5x3 cm. XIX/XX w.

650 zł

16-09-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Bransoletka z granatami srebro złocone
Bransoletka z granatami srebro złocone, granaty fasetowane 6,2 g. dł.18 cm. XIX/XX w.

500 zł

16-09-2019
Nowość
Kolczyki z granatami, pocz. XX w.
Kolczyki z granatami, pocz. XX w. srebro złocone, granaty fasetowane, zapięcie dokręcane, masa: 4,4 g.

450 zł

16-09-2019
Nowość
Czerpak do sosu srebrny Lwów 1858 r.
Srebro, próby 13, waga 73 g, dł.20,5cm, cechowany ;data 1858 przedzielona owalną tarczą i znak krzyża(herbem Wiednia był biały krzyż na czerwonym tle) z cyfrą 13, nad którą jest litera D oraz monogram złotnik IF. Chochelka 1858 r.

350 zł

16-09-2019
Nowość
Kaplerz, Polska XVIII wiek
Kaplerz w formie prostokąta (22x17cm) blacha miedziana. Awers z grawerowanym przedstawieniem Matki Boskiej Częstochowskiej, rewers malowany w scenę zaślubin Maryi i Józefa.
Polska XVIII wiek.
16-09-2019
Nowość
CONNAISSEUR
„Pies z kogutem”, 1895 r.
Olej na płótnie, sygn. i datowany ”O.H. 1895”.

Wymiary: 40x46 cm (26x32 cm)

3 900 zł

16-09-2019
Nowość
/13
liczba obiektów: 110