Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (215)
KRYCH Henryk (1905-1980)
„Kwiaty na oknie”
Olej na płótnie, sygnowany na odwrocie „AUTOR HENRYK KRYCH TYTUŁ: „KWIATY NA OKNIE” WYMIAR 41X33 CM TECH. OLEJ”.

Wymiary w ramie: 67x73 cm (41x33 cm)

2 800 zł

18-09-2019
Nowość
NOWOTARSKI Roman (ur. 1932)
"Cerkiew"
Praca Romana Nowotarskiego "Cerkiew" o wym. 40 x 47 cm w świetle passe-partout
18-09-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
KORUSIEWICZ Maria
"Art the Beach II" , 2013

3 200 zł

18-09-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
PAŁKA-WINEK Barbara (ur. 1958)
bez tytułu , 2019
18-09-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
JAKUBCZAK Piotr
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
18-09-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Lustro neorenesansowe, brąz, kon. XIX w.
Lustro wykonane z brązu, częściowo srebrzone.
Bardzo dokładny odlew.
Europa Zachodnia.
Koniec XIX w.
Sygnowane na odwrocie zachowanaą częściowo oryginalną firmową naklejką.
Tafla lustra współczesna.
Wymiary: 44,5 x 32 cm.
www.galeriadas.pl

1 800 zł

17-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Miseczka, paterka z motywem winorośli.
Srebro
Wrocław, Christian Hoensh
Lata 1746 – 1792
Punce miejska i punca złotnika na rancie.
Stan raczej średni, do konserwacji, kilka uszkodzeń widocznych na zdjęciach.
Wymiary: 16 x 11 x 3,5 cm.
Waga 71 g.

500 zł

17-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Projekt wnętrza w stylu Art Deco z 1938 r.
Autorem projektu był znany polski architekt wnętrz Władysław Bojkow (1911-1996).
Sygnowany w prawym dolnym narożniku.
Oprawa z epoki podniszczona.
Niewielkie zabrudzenia.
Wymiary: 19,5 x 35 cm.

800 zł

17-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
„Narciarki”, lata 30-te., akwaforta, sygnowana
„Narciarki”
Polska?
Lata 30-te. XX w.
Grafika w technice akwaforty na papierze.
Sygnowana monogramem na płycie: AB oraz ołówkiem w prawym dolnym rogu pod kompozycją (nieczytelnie).
Stan bardzo dobry.
Oprawa z epoki.
Wymiary: odbitka: 21 x 27,5 cm.

600 zł

17-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
/24
liczba obiektów: 215