Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7273)
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852-1936)
" Cerkiew Żabie " , 1910
Styl : Młoda Polska
Sygnatura : p. d. monogram wiązany
Technika : kredka litograficzna czarna nr 4-5
Podobrazie : gruby papier o odcieniu beżu,
Wymiary zabytku - arkusza : 18,5 x 22,5 w cm
Wymiary w świetle passe - partout : 17,5 x 21,5 w cm

18 500 zł

14-12-2017
Nowość
Galeria Sztuki Online Ad Primum Art
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Przekupki
Olej/tektura, 49 x 34 cm
Sygnowany l.d.: ,E Erb’
14-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
J Cieszkowicz "Walka z Kozakiem"
Obraz J. Cieszkowicz "Walka z Kozakiem" olej/płótno sygnowany prawy dół wymiary 36cm szerokość na 31.5 cm wysokość
14-12-2017
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Artysta Nieznany "Portret Urszuli Czartoryskiej "
"Portret Urszuli Czartoryskiej " Artysta nieznany obraz nie sygnowany olej / płótno wymiary 75 cm szerokość 95 cm wysokość
14-12-2017
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
BRACH Józef
Kościół Świętego Wojciecha w Krakowie
Obraz Józefa Bracha "Kościół Świętego Wojciecha w Krakowie" Akwarela Papier/Tektura sygnowany prawy dół wymiary 34 cm wysokość na 48.5 cm szerokość
14-12-2017
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Broszka kokardka z brylantami wykonana ze złota
35 brylantów o masie łącznej około 3.00ct G-J/VS- P
masa wyrobu: 6.40g, złoto pr. 0.750

13 800 zł

14-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
178 brylantów w starych szlifach oraz diamentów o masie łącznej około 6.20ct G-J/VS-P1
syntetyczny spinel o barwie akwamarynu
masa wyrobu: 20.63g, złoto pr. 0.750

45 950 zł

14-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
Goldscheider, Wiedeń, lata 30-te.
Fajans malowany, szkliwiony.
Sygnowana na podstawie znakiem wytwórni.
Stan bardzo dobry.
Drobne wyszczerbienie na włosach kobiety widoczne na zdjęciach.
Wysokość 37,5 cm, szer. 44 cm x 17 cm.
www.galeriadas.pl

4 000 zł

14-12-2017
Nowość
Galeria D.A.S.
Bransoletka z brylantami i szmaragdami
8 brylantów o masie łącznej około 1.40ct H-I/VS
9 szmaragdów o masie łącznej około 1.20ct
masa wyrobu: 18.53g, złoto pr. 0.750

13 800 zł

14-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
/809
liczba obiektów: 7273