Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6984)
Wazon, Legras, Francja, ok. 1900 r.
Szkło barwione, ręcznie malowane farbami emaliowymi.

Wysokość: 35 cm

1 800 zł

25-06-2019
Nowość
Figura porcelanowa "Konie"
Duża figura przedstawiająca konie w galopie, z białej porcelany, z pięknie oddanymi szczegółami. Niemiecka wytwórnia porcelany Hutschenreuther; lata 50-te XX w.
25-06-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Paterka, XIX w.
Paterka z wkładem ze szkła rubinowego w dekorowanej emalią komórkową oprawie.

Wymiary: 8x18x10 cm

2 500 zł

25-06-2019
Nowość
MICHALIK Marian (1947-1997)
„Roztopy”, 1983 r.
Pastel na papierze, sygnowany, datowany, opisany na rewersie.

Wymiary w ramie: 67x75 cm (51x41 cm)

3 300 zł

24-06-2019
Nowość
CHWISTEK Leon (1884-1944)
Koncert, lata 30.
tusz, papier naklejony na tekturę, 13,5 x 16,5 cm

Więcej informacji na stronie Galerii Sztuki ATTIS: www.galeria-attis.pl
24-06-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
"Sianokosy"
Akwarela na papierze, sygn. l. d. "S.Gibiński".

Wymiary w ramie: 50x65 cm (34x49 cm)

3 900 zł

24-06-2019
Nowość
Piersiówka
Anglia Birmingham 1907 szkło, srebro wys. 12,5 cm szer. 7 cm gł. 2 cm
22-06-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Figurka
brąz, odlew cyzelowany, patynowany; pocz. XIX w. wys. 16 cm
22-06-2019
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Puk puk w okieneczko
Olej na tekturze, 35x50cm
sygnowany prawy dolny: Jerzy Kossak 1945

Więcej prac Kossaków na stronie:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt tel. 502630650
21-06-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
/776
liczba obiektów: 6984