Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6997)
Kazimierz Gulik (1894 – 1948)
Cygan
Akwarela/papier, 34×26 cm
Sygnowany p.d.:, Gulik’

2 500 zł

25-05-2018
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
Teryna rokokowa, Berlin, 1775 r.
Teryna sygn. Berlin, 1775-80, model Neuglatt.

Królewska Manufaktura Porcelany. Wymiary: szerokość 25 cm, wysokość 17 cm.

5 900 zł

25-05-2018
Nowość
25-05-2018
Nowość
CONNAISSEUR
25-05-2018
Nowość
CONNAISSEUR
25-05-2018
Nowość
CONNAISSEUR
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
Pochód myśliwych z sankami, 1919-1920;
Grafika z I Teki myśliwskiej - łosie i niedźwiedzie,
lata 1919-1920.
Litografia barwna.
Sygnowana na płycie.
Wymiary: 20,5 x 45,3 cm.
Oprawa współczesna.

1 800 zł

24-05-2018
Nowość
Galeria D.A.S.
srebro próby 3, złocona wewnątrz, waga 533 g. , wym; wys. 15,5 x 12,8 x10 cm; cechowana; monogram złotnika J-K, cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A ,cukiernica skrzynkowa. Austro Węgry, Austria, Wiedeń lata 1872-1922

3 500 zł

24-05-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
STELLER Paweł (1895-1974)
Wiatraki
Drzeworyt, 20 x 25 cm w świetle passe-partout.
Sygnowany i datowany oł.p.d.:P.Steller 1958, oł.l.d.:,,Drzeworyt- Wiatraki w Izbicy Kujawskiej”

OBIEKT DOSTĘPNY NA AUKCJI INTERNETOWEJ
www.polonia-art.pl/aukcje/
24-05-2018
Nowość
RAK Aleksander (1899-1978)
Wędkarze
Akwaforta, 26×35,5 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.:,Rak’

www.polonia-art.pl/aukcje/
24-05-2018
Nowość
/778
liczba obiektów: 6997