Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6792)
Teryna, Edmond Bonnescoeur, Paryż, lata 1887-1908
Neorokokowa waza z pokrywą i wkładem srebrnym z paryskiej pracowni Mistrza Bonnescoeur. Srebro punca Minerwa oraz punca Bonnescoeur.

Wysokość: 19 cm

Średnica: 21 cm

Waga: 1640 g

12 000 zł

24-01-2019
Nowość
Broszka w kształcie serduszka. srebrno złota z perełkami. srebro pr. 925 złoto pr. 333 waga 4,8 g. wym. 3x2 cm. świadectwo badania. ruchome serduszko wew.

700 zł

23-01-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Broszka złota z rubinem i diamentami 1 ćw.. XX w.
złoto pr. 750, waga 9,4 g. wym. 4x4 cm. rubin 0,5 ct., diamenty 22 szt. po ok.0,01/0,015 ct. z perełkami śr.4,3 mm. w oprawie srebrnej

3 500 zł

23-01-2019
Nowość
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830

2 300 zł

23-01-2019
Nowość
Filiżanka, Anglia, początek XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.

Wysokość: 5 cm

Średnica spodka: 15 cm

Dostępne 6 sztuk

295 zł

23-01-2019
Nowość
BALUKIEWICZ Józef (1831 Warszawa - 1907 Kalisz)
Komunia Św. Stanisława Kostki, 1880
akwarela/papier, 46,5 x 31,5 cm w świetle passe-partout

sygn. p.d.: m. Balukiewicz/1880 r.

Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski

Więcej na www.artissima.pl
22-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
KOWALSKI Karol (Mieczysław Szarle) (ur. 1906, zm. 1967)
Chaty, 1934*
monotypia/papier, 46 x 33,5 cm w świetle oprawy

sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 1934 2/2 / mszarle

Więcej na www.artissima.pl
22-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
PANKIEWICZ Józef (1866 Lublin - 1940 La Ciotat, Francja)
Teka Czternaście Akwafort (nr 10), 1900–1904
format kart: 32 x 25,5 cm

wymiary teki: 54 x 36 cm

wszystkie plansze sygnowane ołówkiem p.d.: Pankiewicz, numer teki l. d.: 10

Więcej na www.artissima.pl
22-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
węgiel/papier, 48 x 31 cm

u dołu napis ołówkiem: Skarbiec Wawelski / Chłopiec

na odwrociu napis ołówkiem: k. 282

pochodzi od rodziny artysty

Więcej na www.artissima.pl
22-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
/755
liczba obiektów: 6792