Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7003)
Wazon Art Deco, Huta Józefina, ok. 1930 r.
Wazon szklany, barwiony w masie, cięty.

Wysokość 22 cm, średnica 20 cm.

1 200 zł

15-02-2020
Nowość
Zegar barokowy, Bratysława , 0k 1740, Johann... , 1740
Zegar barokowy, Bratysława , 0k 1740, Johann Georg Wernle
15-02-2020
Nowość
Antyki - Maciej Widurski
Pełna wdzięku figurka przedstawiająca wesołe, rozbawione putta, wykonana z białej, szkliwionej porcelany, zdobiona złotym paskowaniem u podstawy. Sygnowana Hutschenreuther Selb Germany i wyciskiem w masie K.TUTTER.
14-02-2020
Nowość
Silesia Art Antyki
Talerz dekoracyjny, Miśnia, XIX w.
Porcelanowy, ażurowy talerz dekoracyjny, ręcznie malowany, sygnowany znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Średnica: 24 cm

750 zł

14-02-2020
Nowość
Puzderko, Rosenthal, ok. 1950 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo srebrzona, sygnowana.

Wymiary: 4x10x10 cm

650 zł

14-02-2020
Nowość
TACA, Warszawa, Norblin, 1850 r.
fornir mahoń, plater na miedzi, wym. 66,6 z uchem 75x 52 cm. Z dwoma uchwytami, z drewnianym lustrem, kołnierz dekorowany winną latoroślą, Puncowanie: w owalu Warszawa / Norblin / & Co 1850 naprawiana Warszawa, Norblin, 1850 r.

2 000 zł

13-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
GRZYMS Stanisław
Portret dziewczyny, ok. 1930
Stanisław GRZYMS Portret dziewczyny, ok. 1930 pastel, papier,wym. 47 x 62 cm,(z ramą55x70 cm.) sygn. p.d.: Grzyms Portret kobiety w chuście

1 200 zł

13-02-2020
Nowość
BRACH Józef
„Zamieć”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „J.Brach”.

Wymiary w ramie: 55x68 (33x47 cm)

1 900 zł

13-02-2020
Nowość
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
"Zaloty ułana"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "M. Krzyżak"

Wymiary w ramie: 61x80 cm (50x70 cm)

4 400 zł

13-02-2020
Nowość
/779
liczba obiektów: 7003