Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6736)
Sztućce półmiskowe, srebro p. 0,950, waga 327 g, ostrza z metalu srebrzonego, nóż dł. 31 cm, widelec 27,3 cm
Cechowane; głowa Minerwy z 2 oraz EE . Paryż, Edouard Ernie (1882-1901), k. XIX w.

1 100 zł

22-10-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Komplet platerowy do porcjowania mięsa, plater, stal, składający się z widelca z ruchomą podpórką (dł. 28 cm), noża (32,3cm), uchwytu do przytrzymania mięsa z zaciskiem (dł. 21,5 cm). etui Francja, AJD plater pocz. XX w.

650 zł

22-10-2018
Nowość
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
„Spotkanie na drodze”
Olej na sklejce, sygnowany p. d. "A.Setkowicz".

Wymiary w ramie: 48x56 cm (32x40 cm).

12 000 zł

22-10-2018
Nowość
HOFMAN Wlastimil (1881-1970)
Studium siedzącej kobiety , 1949
praca wykonana kredka na papierze o wym. 37 x 21 cm. Sygnowana monogramem i datowana 1949.

1 300 zł

21-10-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
HOFMAN Wlastimil (1881-1970)
"Droga do zagrody"
rysunek kredka na papierze o wym. 23,5 x 37,5 cm. Praca sygnowana wiązanym monogramem.

1 800 zł

21-10-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
HOFMAN Wlastimil (1881-1970)
PORTRET WŁASNY , 1896
wczesny autoportret artysty z 1896 roku. Rysunek ołówkiem na papierze o wym. 29 x 20 cm, sygnowany monogramem, datowany i opisany na dole po prawej. Na odwrocie szkic "Pejzaż z mostem", lawowany akwarelą i sygn. monogramem.

1 500 zł

20-10-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
Stolik Art Deco
z kwadratowym blatem, na narożach zaokrąglonym, wsparty na trzonie w formie litery T, z półkami zamontowanymi po obu stronach jednej z jego ze ścianek, umieszczonym na kwadratowej platformie o dwóch bokach łukowato zawiniętych ku dołowi.
20-10-2018
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Etażerka w typie Ludwik XV
wsparta na czterech kabriolowych nogach, cztero - kondygnacyjna z bardzo bogatą snycerką.
Drewno mahoniowe - masyw.
Wym: w. 79, d. 80, sz. 34 cm.
NR KAT. 573
20-10-2018
Nowość
POZNAŃSKI Wiesław
"Tulipany w wazonie" , 1929
obraz malowany na grubym workowym płótnie o wym. 36 x 53 cm, sygn. i datowany p/d.

900 zł

19-10-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
/749
liczba obiektów: 6736