Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8346)
URBANOWICZ Andrzej (1938 Wilno - 2011 Szklarska Poręba)
" Kobieta z pawiem " , 1995
Autor: Urbanowicz Andrzej
Technika: mieszana, druk graficzny autorski
Sygnatura: gwaszem śr.d: Urbanowicz 95
Wymiary: 34 x 12 w cm / w świetle passe-partout /
Stan zachowania: idealny
Oprawa: praca nie jest oprawiona

1 650 zł

14-12-2017
Nowość
Galeria Sztuki Online Ad Primum Art
BARTOSZEWICZ Włodzimierz (1899-1983)
" Rzymskie wakacje " , 1967
Technika : mieszana - pastel i kredka,
karton drobnoziarnisty typu Mi-Teintes prod. francuskiej
Sygnatura : tak -autorska, lewy dół, monogramem wiązanym - datowanie 67 /1967/ grafitem
Wymiary : w świetle passe - partout /j.fr./ 25,5 x 35,0 w cm

1 600 zł

14-12-2017
Nowość
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.
14-12-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
"Shells collector" 2017, olej płótno, 41x33cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
14-12-2017
Nowość
TARANCZEWSKI Paweł (ur. 1940r.)
"Pejzaż"
Obraz Pawła Taranczewskiego "Pejzaż" Olej /płótno sygnowany na odwrociu wymiary 72.5 cm szerokość na 50 cm wysokość
14-12-2017
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
STAŃKO Leszek (1925 - 2011)
"Morskie Oko " , 2004
Obraz Leszka Stańko "Morskie Oko" olej /płótno sygnowany prawy dół datowany 2004 prawy dół "Morskie Oko" wymiary 23 cm wysokość na 31 cm szerokość
14-12-2017
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Nowy strukturalizm, a linie , 2017
100x130 akryl płótno

5 000 zł

14-12-2017
Nowość
Galeria Ether
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Nowy strukturalizm , 2017
100x130 akryl płótno

5 000 zł

14-12-2017
Nowość
Galeria Ether
14 brylantów o masie łącznej około 0.38ct G-H/VS
1 szafir o masie około 1.35ct
masa wyrobu: 3.90g, złoto pr. 0.585

4 850 zł

14-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
/928
liczba obiektów: 8346