Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7873)
ŻEGALSKI Leszek (pseud. Maestro) (ur. 1959, Śląsk Cieszyński))
Sen I , 2017
Praca pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Praca wyceniona w oprawie we włoskie ramy i passe-partout, posiada sygnaturę artysty.

4 500 zł

20-10-2017
Nowość
Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
Akt , 2017

4 900 zł

20-10-2017
Nowość
MARSZAŁEK Waldemar Jerzy (ur. 1960, Dobrzyca)
Ogrodniczki , 1995

2 700 zł

20-10-2017
Nowość
Postać z wiatrakiem , 2009
Obraz pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Obraz opatrzony jest sygnaturą artysty.
20-10-2017
Nowość
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
rzeźba Perseusz – A 464/1000 – patyna brązowa
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl

27 000 zł

20-10-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Odwilż , 2013
70 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy/ sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

8 800 zł

20-10-2017
Nowość
Galeria Foksal 17
NITKA Zdzisław (ur. 1962)
"Pejzaż górski z orłami” , 1994
olej na płótnie, wymiary 60×172 cm

Większy zestaw obrazów Zdzisława Nitki na stronie
http://alfa.galeriagiza.pl/artysci_s/zdzislaw-nitka-3/

tel, 500854053
20-10-2017
Nowość
Galeria Giza
NITKA Zdzisław (ur. 1962)
„Mężczyźni nad martwym orłem” , 2007
olej na płótnie, wymiary 120×150 cm, /obraz jest reprodukowany w albumie „Zdzisław Nitka”, autorstwa Andrzeja Jarosza, wydanym przez Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Geperta we Wrocławiu, Wrocław 2014
20-10-2017
Nowość
Galeria Giza
JAGIEŁŁO Bogusław Józef (ur. 1960, Gorzów Wielkopolski)
"Toaletka" 2016, olej płótno, 50x50cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
20-10-2017
Nowość
/875
liczba obiektów: 7873